Listwa karniszowa LED QL036 Mardom Decor

Podczas aranżacji pomieszczeń wiele osób decyduje się na zastosowanie karniszy. Mogą one jednak szpecić ścianę i powodować, że estetyka całego wnętrza będzie dużo mniejsza. Istnieje jednak sposób, który może zaradzić temu problemowi. Mowa tu o listwie karniszowej LED QL036 firmy Mardom decor. Potrafi ona w bardzo łatwy sposób podkreślić walory pomieszczenia, a oświetlenie LED nada mu oryginalnego charakteru. Jest to doskonała metoda na zakrycie nieestetycznie wyglądających karniszy czy szyn karniszowych, przy jednoczesnym podkreśleniu aranżacji całego wnętrza i nadaniu mu specyficznego klimatu.

KUP TERAZ

Czym jest technologia Light Guard, którą posiada listwa QL036 Mardom Decor?

Bardzo częstym problemem po zamontowaniu listwy karniszowej posiadającej oświetlenie LED jest “przebijanie się” oświetlenia przez materiał. Powoduje to niezbyt estetyczny wygląd całej konstrukcji i powoduje, że estetyka całej aranżacji będzie na dużo niższym poziomie. Naprzeciw temu problemowi wyszła marka Mardom Decor, która zastosowała innowacyjne rozwiązanie Light Guard. Została w nią wyposażona również listwa karniszowa QL036, dzięki czemu produkt ten nadaje wnętrzu eleganckiego wyglądu.

Technologia Light Guard powoduje, że światło LEd nie przenika przez materiał listwy, dzięki czemu sam efekt jest dużo bardziej stonowany i nie rzuca się za bardzo w oczy. Rozwiązanie to gwarantuje doskonały efekt wizualny całej konstrukcji z zastosowaniem oświetlenia LED. Wpływa to również na sam montaż, który jest dużo szybszy. Listwy pozbawione tej technologii trzeba bowiem okleić specjalną taśmą aluminiową, co wydłuża czas pracy o 80 procent i wiąże się z dodatkową pracą, jaką trzeba wykonać.

Czym się wyróżnia listwa karniszowa QL036 Mardom Decor?

QL036 to produkt, który można bez problemu wykorzystać podczas aranżacji zarówno wnętrza nowoczesnego, jak i klasycznego. Ta listwa karniszowa w piękny sposób ozdobi ścianę ukrywając jednocześnie wszelkie elementy zakłócające estetykę wnętrza. Ponadto w optyczny sposób wydłuży metraż pomieszczenia i spowoduje, że ściana w bardzo łagodny sposób przejdzie w sufit. Listwa karniszowa QL036 firmy Mardom Decor to również doskonała metoda na zakrycie wszelkich nierówności ścian, ubytków czy końcówek tapet.

To, co wyróżnia listwę QL036, to przede wszystkim doskonała jakość wykonania i użycie najbardziej wytrzymałych materiałów. Sprawia to, że jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dzięki temu listwę karniszową można zastosować w każdym pomieszczeniu, również w kuchni i łazience. Ponadto jest ona dostępna w różnych wersjach kolorystycznych, można ja również w łatwy sposób pomalować przy pomocy farby bez dodatku rozpuszczalników. Dzięki temu można dopasować ją do każdej aranżacji.