Listwy sufitowe karniszowe

KUP TERAZ
Sprawdź naszą ofertę!
W tym artykule dowiesz się przede wszystkim, dlaczego warto wybrać wyjątkową listwę karniszową Mardom Decor QL026 do wykończenia swojego mieszkania lub domu. Ta nowoczesna listwa oraz jej minimalistyczny design sprawiają, że jest to jeden z najchętniej wybieranych produktów wykończeniowych i dopełniających aranżację w przypadku wielu pomieszczeń. Listwa karniszowa Mardom QL026 to definicja prostoty i elegancji, dlatego doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Listwa QL026 doskonale zwieńczy pomieszczenie dzięki swoim wyjątkowym właściwościom. Podpowiadamy, dlaczego warto postawić na listwę karniszową Mardom Decor.

Listwa sufitowa maskująca karnisz - do czego się przydaje?

Jeśli chodzi o listwy sufitowe karniszowe, mają one wiele funkcji. Przede wszystkim, listwy maskujące karnisz - jak sama nazwa mówi - maskują karnisz, a dokładniej maskują prowadnice żaluzji, rolet, zasłon i firan, które wyglądają nie dość estetycznie i nierzadko ich widok przeszkadza nam w satysfakcji płynącej z odświeżenia mieszkania. Wtedy warto skorzystać z listwy maskującej karnisz, która ukryje to, czego nie chcemy pozostawiać na wierzchu, dopełniając tym samym aranżację całego wnętrza. Oprócz tego, listwy przysufitowe karniszowe spełniają także swoją funkcję estetyczną - elegancki cokół stworzony z listew sufitowych z powodzeniem będzie wieńczył każde wnętrze w stylu klasycznym lub w stylu glamour. To rozwiązanie sprawdzi się również w przypadku modernistycznych kamienic, nadając im szyku i elegancji. Co więcej, listwy maskujące karnisz to rzecz warta uwagi, jeśli chcemy uzyskać efekt nowoczesnego wnętrza, w którym każdy element został przemyślany.

Listwy przysufitowe karniszowe - zalety dodatkowe

Oprócz tych standardowych funkcji listew sufitowych, jakimi są walory estetyczne i ukrywanie prowadnic, nowoczesne listwy do karniszy sufitowych wykonane z poliuretanu pozwalają także rozświetlić całe pomieszczenie, jeśli tylko zamontujemy pod nimi taśmę LED - delikatne światło wydzierające spod listew na całej ich długości sprawi, że efekt w pomieszczeniu będzie spektakularny. W naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór listew karniszowych w różnych rozmiarach i wzorach. Większość z nich wykonana jest z bardzo lekkiego poliuretanu odpornego na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, nasłonecznienie czy uszkodzenia mechaniczne. Listwy można malować na dowolny kolor, są trwałe i prezentują się doskonale w pomieszczeniach, a w dodatku ich montaż jest bardzo prosty i szybki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.